fbpx

Pedicure bez malowania

Zabieg pielęgnacyjny stóp, który zapobiega narastaniu skórek wokół paznokci oraz usuwa narastającą warstwę martwego naskórka z podeszwowej części stóp. Pedicure pozwala na utrzymanie estetycznego wyglądu płytki paznokcia. Zabieg odpowiedni dla kobiet i mężczyzn.

do 60 MIN

Pedicure z malowaniem

Metoda na piękne, gładkie stopy i wystylizowaną płytkę paznokci. Zabieg polega na opracowaniu zrogowaciałej podeszwy stóp, nadaniu preferowanego kształtu płytce paznokcia, wygładzeniu jej oraz usunięcie skórek wokół paznokci oraz pomalowanie paznokci lakierem lub odżywką.

do 90 MIN

Pedicure japoński

Zabieg szczególnie polecany osobom, które mają kłopot z cienkimi łamiącymi się paznokciami u stóp, a także mężczyznom, którzy oczekują osiągnięcia długotrwałego efektu w jak najkrótszym czasie. Polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia, a następnie zabezpieczeniu jej poprzez wtarcie odpowiedniego pudru, który uniemożliwi wypłukanie odżywczych składników.

do 90 MIN

Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy wykonuje się podobnie do pedicure klasycznego; różnica polega na utwardzaniu każdej warstwy lakieru pod lampą UV/LED. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie oszczędność czasu i elegancki wygląd. Paznokcie za sprawą pedicure hybrydowego zyskują piękny połysk i blask, który utrzymuje się nawet do 3 tygodni.

do 90 MIN
160 zł

IBX 1 – System wzmacniający paznokcie

IBX to pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

do 10 MIN

IBX 2 – System naprawczy paznokci

System naprawczy paznokci IBX to pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

do 20 MIN

Maska termiczna na stopy

Termo-maska dogłębnie zregeneruje i odżywi przesuszone stopy, przywróci skórze miękkość i delikatność.

do 20 MIN

Pedicure specjalistyczny

Na pedicure specjalistyczny warto się zdecydować, jeśli chcemy uporać się ze zmianami w obrębie stóp, które mają podłoże chorobowe lub mogą sprzyjać rozwijaniu się różnych schorzeń. Jest to pedicure pielęgnacyjny poszerzony o usunięcie odcisków, modzeli lub założenie klamry na wrastający paznokieć.

do 90 MIN

Odcisk

W pierwszym etapie usuwa się wierzchnie zrogowaciałe warstwy nagniotka. Następnie za pomocą różnych frezów usuwany jest rdzeń odcisku. Po takim zabiegu należy stosować w domu preparaty o działaniu zmiękczającym. Jest to metoda niebolesna i nie wymaga stosowania znieczulenia.

do 30 MIN

Terapia grzybicy paznokcia

Grzybica paznokci jest najczęstszym zaburzeniem paznokci u dorosłych. Czynniki będące przyczyną grzybicy paznokci to m.in dermatofity, niedermatofity oraz drożdże z gatunku Candida.

Naukowcy i eksperci z firmy Biotec Italia opracowali procedurę terapii grzybicy paznokci za pomocą urządzenia medycznego XLase Plus, specjalną głowicą Nd: YAG. Długi impuls lasera Nd: YAG znacząco zmniejsza zjawisko grzybicy paznokci oraz poprawia wygląd paznokci. Pożądana średnia temperatura tkanki paznokcia z grzybicą napromieniowanej laserem wynosi około 43-51°C, przy czasie zabiegu co najmniej 2-3 minut.

Takie parametry zapewniają odpowiednią dawkę terapeutyczną. Odpowiednia energia laserowa może dezaktywować 80-99% drobnoustrojów obecnych w dotkniętym paznokciu. Ta dawka nie od razu zabije kolonie grzybów, ale uszkodzi ich zdolność do replikowania lub przeżycia.

do 15 MIN
JESTEŚMY TU DLA CIEBIE

Nie wiesz, jaki zabieg wybrać?

Nasz zespół specjalistów służy pomocą. Umów się na konsultację i opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach.
Jaśminowy Ogród Gdańsk logo

ul. Sympatyczna 6/U4
Gdańsk (os. Wiszące ogrody)

© Jaśminowy Ogród. All rights reserved.
by hotmilk | Dostosowanie MCS Group