fbpx

Wyjątkowe miejsce w wyjątkowej lokalizacji

Jaśminowy Ogród na malowniczym osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku

Jaśminowy Ogród Gdańsk o Nas

Jaśminowy Ogród w Gdańsku

Witamy w Centrum Zdrowia i Urody Jaśminowy Ogród, miejscu stworzonym z myślą o Tobie! Panuje tu spokój i harmonia, a marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu stają się rzeczywistością. Jesteśmy z Wami od 2009 roku.

Jaśminowy Ogród to miejsce, w którym odczuwamy każdym zmysłem, a trendy w kosmetologii spotykają się z wyjątkową aurą kliniki, zmysłowością, wzajemną życzliwością, wrażliwością oraz radością z osiągniętych efektów. Bliskie nam jest twierdzenie: „Kobieta ubrana w zapach nie czuje się naga”. Każda wizyta w klinice, poza dostarczeniem błogiej przyjemności, ma właśnie taki cel – budowanie i wzmacnianie pewności siebie.  

Co Nas wyróżnia?

Lata doświadczenia i pracy nad stworzeniem miejsca przyjaznego każdemu, kto chce zadbać o piękniejszy wygląd za pomocą najnowszych technologii oraz znakomitych ekspertów. W Naszym salonie zadbasz o siebie kompleksowo- począwszy od zabiegów na twarz, przez zabiegi na ciało oraz pielęgnacje dłoni oraz stóp. Szeroka gama zabiegów dopasowanych do Naszych klientów, zadowoli każdą osobę oczekującą profesjonalnych usług.

Atmosfera i profesjonalizm Naszego salonu zostały docenione przez Panią Katarzynę Figurę!

Znajdziesz u nas: 

Centrum Zdrowia i Urody Jaśminowy Ogród
Jaśminowy Ogród Gdańsk

Najlepsi specjaliści

Nasz Zespół to wykwalifikowani i doświadczeni eksperci, dzięki którym zyskujesz gwarancję efektów i bezpieczeństwa. Długoletnia praktyka zawodowa, wiedza oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawią, że wizyta w naszej klinice będzie tym, czego potrzebujesz.   

Najnowsza technologia 

W Jaśminowym Ogrodzie pracujemy na sprzętach najwyższej technologii tak, aby sprostać Waszym wymaganiom i osiągać oczekiwane rezultaty. Dzięki zaawansowanej technologicznie aparaturze możesz liczyć na bezpieczeństwo i efekty.  

Miejsce Regeneracji i Relaksu 

Wizyta w Jaśminowym Ogrodzie to przede wszystkim czas relaksu i regeneracji. Panuje tu spokój i harmonia, a marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu stają się rzeczywistością.  

Wieloletnie doświadczenie w branży Beauty, 8-letnia praca na urządzeniach firmy Biotec, oraz wykonywanie zabiegów polskim Gwiazdom, m.in. Katarzynie Figurze, pozwala do dnia dzisiejszego cieszyć się jakością w tworzeniu piękna.
Wioletta Szlachta, Właściciel 
Neroli Clinic Sopot – SPA Gwiazd
Zespół Centrum Zdrowia i Urody Jaśminowy Ogród
Neroli SPA Sopot

Wioletta Szlachta

właściciel, mgr kosmetologii
    Kosmetologią zajmuje się od ponad 18 lat. Otrzymała tytuł magistra w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Ukończyła również Collegium Cosmeticum pod okiem dr. Artura Markowskiego, gdzie pogłębiła swoją wiedzę poznając najwyższe standardy w pracy ze skórą. Miała okazję wykładać w Szkole Wizażu i Stylizacji Beauty-Art w Gdańsku. Jako pierwsza w Trójmieście uzyskała certyfikat NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUG przyznany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka”. Została uhonorowana również nagrodą Platynowego Partnera w dziedzinie progresywnych zabiegów na twarz i ciało medycznej marki Biotec.  Nieustannie doskonali swoje umiejętności poprzez udział w kongresach, szkoleniach i sympozjach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Stara się wychodzić naprzeciw panującym trendom, aby mile zaskakiwać nowościami, jakie pojawiają się w świecie piękna. 

Klaudia Kogut

mgr kosmetologii

Kosmetolog z wykształcenia, jak i z zamiłowania. Ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologia ze specjalizacją w zabiegach anti-aging na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. W swojej pracy stawia przede wszystkim na holistyczne i indywidualne podejście do każdego klienta. Największą satysfakcję przynosi jej zadowolenie klienta z wykonanej przez nią usługi.

Paulina Krajnowska

kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku na kierunku kosmetologia. W zawodzie kosmetologa pracuje od 2016 roku. Specjalizuje się w zakresie pielęgnacji twarzy i modelowania sylwetki urządzeniami High-Tech. Do problemów klienta zawsze podchodzi indywidualnie, badając jego potrzeby i tworząc dla niego skuteczne plany zabiegowe.

Anna Bik

kosmetyczka

Pasjonatka kosmetologii z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Od początku swojej pracy w kosmetyce stawia na profesjonalizm i holistyczne podejście do potrzeb klienta. Dokłada wszelkich starań, aby każdy kto korzysta z wykonywanych przez nią usług, mógł poczuć się wyjątkowo. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy oraz zabiegach modelujących na ciało. Ania to bardzo empatyczna i serdeczna osoba. Dzięki ukończonemu szkoleniu Beauty Ekspert zawsze służy radą pomagając w doborze właściwych zabiegów oraz profesjonalnych kosmetyków.


Neroli SPA Sopot

Skorzystaj z ulubionych zabiegów Katarzyny Figury na medycznych urządzeniach firmy Biotec.

Jaśminowy Ogród Gdańsk logo

ul. Sympatyczna 6/U4
Gdańsk (os. Wiszące ogrody)

© Jaśminowy Ogród. All rights reserved.
by hotmilk | Dostosowanie MCS Group