ZOA MED

Infuzja Tlenowa

Infuzja tlenowa ZOA MED to połączenie dwóch technologii odmładzających:

– Nieinwazyjnego wprowadzania w głębokie warstwy skóry aktywnie działającego serum

– Terapii czystym tlenem, odpowiednio stężonym i sprężonym

Zabieg zapewnia skuteczne działanie nawilżające, dotleniające, regenerujące i liftingujące. Sprawia, że skóra odzyskuje młody i zdrowy wygląd, promienieje pięknem i witalnością!

Czas: 75 min

Cena: 300zł

Cena z dekoltem: 350zł

Wodorowe oczyszczanie i odżywienie skóry

ZOA to marka która została stworzona z myślą o najskuteczniejszym oczyszczaniu skóry i zapobieganiu postępującemu procesowi starzenia na poziomie komórkowym.

✓ Usuwa zrogowacenia

✓ Rozjaśnia i wygładza skórę

✓ Likwiduje wolne rodniki niszczące skórę

✓ Oczyszcza skórę

✓ Opóźnia procesy starzenia

✓ Odświeża, widocznie odmładza skórę

Aktywny wodór w trakcie zabiegu zawarty jest w strudze wody, która pod ciśnieniem oczyszcza pory i skórę twarzy. Penetruje i przenika przez nie w głąb neutralizując szkodliwe wolne rodniki i dając przy tym uczucie relaksującego masażu.

Podczas zabiegu wtłaczamy również mnóstwo mikroelementów wytworzonych na powierzchni skóry w wyniku reakcji chemicznych wytwarzających wodór. Te mikroelementy to na przykład wapń, sód, potas, magnez

Oczyszczanie wodorowe pozostawia skórę czystą, świeżą oraz głęboko nawilżoną!

Czas: 45 min

Cena: 350zł

Cena z dekoltem: 400zł

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe z użyciem urządzenia ZOA MED, które wytwarza wodór jest zabiegiem oczyszczającym skórę na poziomie komórkowym.

Wodór jest to najmniejszy pierwiastek, który dzięki swojej małej masie jest w stanie przenikać w głąb struktur skóry- aż do poziomu komórek. Posiada niezwykłe zdolności dobroczynne dla organizmu, w tym niszczy wolne rodniki, odpowiedzialne w głównej mierze za procesy starzenia się.

Aktywny wodór w trakcie zabiegu zawarty jest w strudze wody, która pod ciśnieniem oczyszcza pory i skórę twarzy. Penetruje i przenika przez nie w głąb neutralizując szkodliwe wolne rodniki i dając przy tym uczucie relaksującego masażu. Oczyszczanie wodorowe pozostawia skórę czystą, świeżą oraz głęboko nawilżoną!

Czas: 60 min

Cena: 200zł

Cena z dekoltem: 250zł

Zapraszamy

Poniedziałek- piątek:
08:00- 21:00

Sobota:
08:00-15:00

Jaśminowy Ogród
Centrum Zdrowia i Urody

505466929

58 736-55-66

ul. Sympatyczna 6/U4 80-176 Gdańsk