Manicure

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy cieszy się popularnością wśród kobiet aktywnych ceniących sobie elegancję, zadbany wygląd i przede wszystkim czas. To połączenie estetycznego i długotrwałego efektu pięknych paznokci.  W przeciwieństwie do tradycyjnych lakierów, stosowane tu lakiero-żele utwardza się w lampie UV/LED. Gwarantuje to nieskazitelny blask, niewiarygodną odporność na zarysowanie oraz odpryskiwanie lakieru.

Czas: 60 min

Cena: 80zł

Manicure hybrydowy french: 75min/100zł

Malowanie hybrydą: 30min/50zł

Manicure bez malowania

Zabieg pielęgnacyjny polegający na skróceniu paznokci, nadaniu im odpowiedniego kształtu oraz usunięciu skórek. Manicure pozwala na utrzymanie estetycznego wyglądu płytki paznokcia oraz całej dłoni.  W trosce o bezpieczeństwo Naszych klientów, narzędzia są każdorazowo poddawane sterylizacji w autoklawie. Zabieg polecany zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Czas: 45min

Cena: 50zł

Manicure z malowaniem

Zabieg pielęgnacyjny polegający na skróceniu paznokci, nadaniu im odpowiedniego kształtu, usunięciu skórek oraz pomalowaniu paznokci klasycznym lakierem. Manicure pozwala na utrzymanie estetycznego wyglądu płytki paznokcia oraz całej dłoni. W trosce o bezpieczeństwo Naszych klientów, narzędzia są każdorazowo poddawane sterylizacji w autoklawie

Czas: 60min

Cena: 60zł

Malowanie lakierem: 30min 30zł

Manicure japoński

Idealny zabieg dla osób, które borykają się z problemem cienkich, kruchych i rozdwajających się paznokci. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia, a następnie zabezpieczeniu jej poprzez wtarcie odpowiedniego pudru, który uniemożliwi wypłukanie odżywczych składników.

Manicure poleca się także jako zabieg wzmacniający płytkę po zdjęciu lakieru hybrydowego lub masy żelowej. W trosce o bezpieczeństwo Naszych klientów, narzędzia są każdorazowo poddawane sterylizacji w autoklawie. Zabieg odpowiedni zarówno dla kobiet i mężczyzn  

Czas: 60min

Cena: 70zł

System IBX1 (zabieg witaminowy)

IBX to pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

Czas: 10min

Cena: 30zł

System IBX2 (zabieg naprawczo- witaminowy)

IBX to pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

Czas: 20min

Cena: 50zł

Parafina/ maska termiczna

IBX to pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę i p

Zabieg parafinowy na dłonie jest ukojeniem dla suchej i spierzchniętej skóry dłoni. Parafina zastosowana na dłonie tworzy naturalną powłokę ochronną, zmiękcza skórę i regeneruje. Podczas zabiegu oddaje ona ciepło, które następnie wnika głęboko do tkanek, pobudza krążenie krwi oraz otwiera pory skórne.

Elektryczne ogrzewane rękawice termiczne są luksusowym elementem zabiegu manicure. Ciepło, które wydzielają poprawia skuteczność zabiegu, zwiększając wchłanianie przez skórę niezbędnych witamin i minerałów. Rękawice stymulują mikrokrążenie, są zatem świetne na stany reumatyczne i artretyczne.

Czas: 30min

Cena: 40zł

Zapraszamy

Poniedziałek- piątek:
08:00- 21:00

Sobota:
08:00-15:00

Odwiedź Nas

Jaśminowy Ogród
Centrum Zdrowia i Urody

505-466-929

58 736-55-66

ul. Sympatyczna 6/U4 80-176 Gdańsk