DMK

Zabiegi paramedyczne DMK

Danne Montaque King to światowa marka z ponad 40-letnim doświadczeniem. Słynie z produktów przeznaczonych dla cer problematycznych, a także przeciwdziałających starzeniu się skóry.

Programy Danne odrzucają syntetyczne podejście do pielęgnacji skóry. Zawarte w produktach DMK składniki oddziałowują bezpośrednio na wewnętrzną strukturę skóry oraz jej funkcje. Pomagają w rozwiązywaniu głębszych problemów i poprawiają kondycję skóry niezależnie do wieku. Wyselekcjonowane składniki są tak dobrane i skomponowane aby nie wywoływały reakcji alergicznych. Wykorzystano w nich między innymi aminokwasy, proteiny, enzymy, witaminy, minerały i oleje roślinne tworząc środowisko, które wspomaga prawidłowy rozwój skóry. Dzięki unikalnym rozwiązaniom produkty DMK należą do najbardziej skutecznych, zarówno w połączeniu z zabiegami na twarz i ciało jak i w codziennej pielęgnacji domowej.

DMK Enzyme Therapy

Efekt odwróconej osmozy- dotlenienie i detoksykacja skóry

Czas: 45min

Cena: 200zł

DMK Hydradermaza

Terapia skóry trądzikowej, mocno zablokowanej ze stanami zapalnymi

Czas: 90min

Cena: 300zł

DMK Instant Lift

Zabieg „matki panny młodej”. Bankietowy

Czas: 90min

Cena: 300zł

DMK Muscle Banding

Lifting bez skalpela, zabieg ujędrnia

Czas: 90min

Cena: 300zł zamiast 600zł

DMK Revice-A

Zabieg rozjaśniająco- odmładzający opierający swoje działanie na witaminie A

Czas: 60min

Cena: 400zł

DMK Pro Alpha Six Layer Peel

Silnie złuszczający zabieg, niweluje przebarwienia, zmarszczki, łagodzi trądzik zapalny

Czas: 30min

Cena: 600zł

DMK Quick peel

Zaawansowana terapia cer trądzikowych, naczyniowych, szarych i ziemistych

Czas: 60min

Cena: 300zł

DMK Sebum Soak

Zaawansowana terapia cer trądzikowych, naczyniowych, Terapia cer silnie zablokowanych z trądzikiem pospolitym i różowatym

Czas: 60min

Cena: 300zł

DMK- Oczyszczanie manualne

Zabieg rozpoczynamy od demakijażu produktem Deep Pore Pure Cleanser, który zawiera m.in. korę dębu białego, pantenol, witaminy B5 i B3 oraz Aloe Vera. Następnie nakładamy Sebum Soak, który oczyszcza skórę, rozpulchnia ją i przygotowuje do ekstrakcji. Sebum Soak zmniejsza wydzielanie sebum, działa złuszczająco, ściągająco, przeciwzapalnie, antyseptycznie oraz bakteriobójczo. Kolejnym krokiem jest oczyszczanie manualne. Zabieg kończymy maską łagodzącą i antybakteryjną oraz kremem Acu- Moist SPF 15. Zawiera on olej szafranowy, alantoinę oraz witaminy B5 i B3. Krem daje efekt zmiękczający, nawilżający, przeciwzapalny, zatrzymujący i regulujący wilgoć oraz spowalniający procesy starzenia.

Czas: 90min

Cena: 200zł

Zapraszamy

Poniedziałek- piątek:
08:00- 21:00

Sobota:
08:00-15:00

Odwiedź Nas

Jaśminowy Ogród
Centrum Zdrowia i Urody

505-466-929

58 736-55-66

ul. Sympatyczna 6/U4 80-176 Gdańsk