Zabiegi na twarz Gdańsk

W naszym salonie oferujemy szeroki zakres zabiegów kosmetycznych na twarz w zakresie pielęgnacji, oczyszczania i odmładzania. Stosujemy renomowane kosmetyki takie jak Mary Cohr czy DMK oraz wyspecjalizowane urządzenia w tym najnowszy hit salonów kosmetycznych – Geneo.  Wszystkie zabiegi wykonują wyszkolone kosmetyczki odpowiednio przygotowane do pracy na obecnym sprzęcie i kosmetykach. Pracujemy na Kosmeceutykach, które wyróżniają się zwiększoną ilością i większym stężeniem substancji aktywnych niż powszechnie stosowane kosmetyki. Do ich tworzenia wykorzystuje się najnowsze wynalazki z dziedziny biotechnologii i farmakologii.

Dobierając zabiegi dla każdej sposoby stawiamy na szybki i widoczny efekt połączony z bezpieczeństwem i spełnieniem wymagań konkretnej cery. Możesz wybrać konkretny zabieg z poniższej listy lub zadzwonić i poprosić o konsultację i pomoc w wyborze odpowiedniego zabiegu dla Ciebie: tel. 505 466 929

DMK

Zabiegi na twarz w salonie Jaśminowy Ogród w Gdańsku: Mary Cohr, DMK, peeling kawitacyjny, oczyszczanie tradycyjne, mikrodermabrazja, oxybrazja, kwasy owocowe, mezoterapia mikroigłowa, radiofrekwencja igłowa, Geneo. Z Miłości do Piękna zadbamy o odpowiedni poziom nawilżenia Twojej skóry, by jak tylko jest to możliwe Zatrzymać CZAS. Sprawimy, że chwila w Jaśminowym Ogrodzie będzie chwilą niezapomnianą, Chwilą dla Ciebie.