Salon kosmetyczny Gdańsk

Centrum Zdrowia i Urody Jaśminowy Ogród

Nasz salon kosmetyczny… to miejsce, gdzie panuje spokój i harmonia, a marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu stają się rzeczywistością..

Jaśminowy Ogród znajduje się na malowniczym osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku.
Dla swoich klientów oferuje 3 nowocześnie wyposażone gabinety, przeznaczone do pielęgnacji zarówno twarzy jak i ciała.

Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w Jaśminowym Ogrodzie to czas relaksu, odprężenia i prawdziwej przyjemności. Twoja kosmetyczka profesjonalnie i w pełni pozna potrzeby skóry i wybierze zabieg, który spełni Twoje oczekiwania.

salon kosmetyczny

Pełne poczucie harmonii zagwarantują Państwu nasze kosmetyki ,które uczynią skórę wybitnie gładką oraz pełną naturalnego blasku .Stworzona podczas zabiegu specjalna aura –blask świec, łagodna muzyka i unoszące się aromaty sprawią, że zabieg stanie się czasem odpoczynku, czasem dla siebie.

JAŚMINOWY OGRÓD wprowadzi cię w świat pielęgnacji , który sprawia, iż kobiety na całym świecie stają się piękniejsze.

W salonie jest możliwość kupienia Vouchera w postaci PODARUNKU PIĘKNA na wybrany zabieg, którym możesz obdarować bliską Tobie osobę.

Jeśli zamierzasz odwiedzić nas pierwszy raz to przygotowałam dla Ciebie

Prezent dla Ciebie
Voucher 50 zł

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz voucher zniżkowy na pierwszą usługę (zabieg na twarz lub na ciało na ciało DuoShape / kriolipoliza). Informacje o zasadach przetwarzania danych: Polityka prywatności

Telefon
Adres E-mail:
Imię
x

Serdecznie zapraszamy
Wioletta Szlachta