Oczyszczanie Twarzy w Gdańsku

Zaprasza Centrum Zdrowia i Urody na ulicy Sympatycznej

 

 

Najprostszy zabieg – najlepszy efekt!

Po tym zabiegu od razu zauważysz różnicę w wyglądzie Twojej cery, która stanie się gładka, pozbawiona zanieczyszczeń i zaskórniaków. Oczyszczanie twarzy czyli usuwanie zanieczyszczeń skóry jest ważnym elementem we właściwej pielęgnacji. Nie jest to zabieg tylko dla skór trądzikowych, ale wszystkich. Oczywiście skóry trądzikowe, szczególnie zanieczyszczone wymagają częstszego oczyszczania tak aby wyeliminować zmiany krostkowe i zaskórnikowe.

Przebieg zabiegu oczyszczanie tawarzy:

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego demakijażu skóry twarzy. Przy użyciu odpowiednich preparatów usuwany jest nadmiar warstwy rogowej naskórka. Po rozpulchnieniu skóry pod vapozonem (co pozwala na otwarcie porów skórnych ) oczyszczamy ją manualnie i nakładamy na koniec maskę o działaniu tonizującym, oczyszczającym oraz ściągającym. Na zakończenie nakładany jest krem o działaniu rewitalizującym i antyutleniającym, stworzony dla skóry wymagającej wyjątkowej pielęgnacji po zabiegach.
W przypadku zabiegu de luxe wprowadzamy dodatkowo ampułkę dostosowaną do potrzeb skóry za pomocą ultradźwięków oraz nakładamy algi odżywczo – dotleniające.

Wskazania:
• Skóra zanieczyszczona
• Skóra trądzikowa
• Zmiany grudkowo – krostkowe

Ceny oczyszczania twarzy:

*tradycyjny zabieg oczyszczający basic
cena zabiegu: 170 zł (maska rozpulchniająca + Vapozon +oczyszanie manualne + krem łagodzący)
*zabieg oczyszczający de lux (maska rozpulchniająca + Vapozon +oczyszanie manualne+ mezoterapia ultradźwiękowa lub maska algowa)
cena zabiegu 220 zł
*zabieg oczyszczający premium(maska rozpulchniająca + Vapozon +oczyszanie manualne+ mezoterapia ultradźwiękowa + maska algowa )
cena zabiegu 270 zł
*oczyszczanie pleców(maska rozpulchniająca + Vapozon +oczyszanie manualne + krem łagodzący ) cena zabiegu 210 zł

 

Jesteś tu pierwszy raz? Odbierz Voucher zniżkowy!

vcc