Mikrodermabrazja Gdańsk

Zaprasza Centrum Zdrowia i Urody na ulicy Sympatycznej

 

 

Najnowsze urządzenie i doświadczona kosmetyczka

Mikrodermabrazja jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Polega na ścieraniu kolejnych warstw naskórka za pomocą urządzenia wyposażonego w pokryte kryształami naturalnego diamentu głowice ściarające. Aparat wykorzystuje najnowocześniejszą technologię spełniającą wymagane normy europejskie aby w efektowny sposób poprawiać funkcjonowanie skóry. Ścieranie naskórka następuje stopniowo dlatego nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania ani powstawania blizn.

W naszym salonie mikrodermobrazję wykonuje doświadczona kosmetyczka na nowym urządzeniu, które gwarantuje zuważalne od razu efekty:

• pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny
• poprawa wyglądu twarzy
• widoczna likwidacja drobnych zmarszczek, uszkodzeń
• odnowa komórkowa
• generalna regeneracja skóry
• eliminacja nadmiernego rogowacenia
• pobudza krążenie krwi i limfy
• wzmacnia zdolności obronne skóry

Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym i bezbolesnym. Regeneruje i odmładza skórę. Kuracja obejmuje od 6 do 10 zabiegów przeprowadzanych w 1-2 tygodniowych odstępach. Mikrodermabrazja diamentowa basic polega na złuszczeniu naskórka głowicami diamentowymi po czym nakładamy maskę łagodząca i krem na zakończenie zabiegu.

Mikrodermabrazja witalizująca jest wzbogacona ampułkę wprowadzoną do skóry za pomocą ultradźwięków w głębsze warstwy skóry. Następnie nakładamy algi oraz krem na zakończenie zabiegu. Ta mikrodermabrazja jest szczególnie lubiana przez nasze klientki.

Ceny mikrodermabrazji:

Ilość zabiegów w serii: 6-12

Częstotliwość: 1 zabiegi raz w tygodniu lub co 10-12 dni
*Mikrodermabrazja diamentowa basic( złuszczanie skóry mikrodermabrazją + krem odżywczy)
cena zabiegu 150 zł
*Mikrodermabrazja de lux(złuszczanie skóry mikrodermabrazją + mezoterapia ulradźwiękowa lub maska algowa + krem odżywczy)
cena zabiegu 200 zł
*Mikrodermabrazja premium(złuszczanie skóry mikrodermabrazją + mezoterapia ulradźwiękowa + maska algowa + krem odżywczy)
cena zabiegu 250
* Mikrodermabrazja+kwas migdałowy
cena zabiegu:250 zł
*Mikrodermabrazja pleców
cena zabiegu 170 zł

Jesteś tu pierwszy raz? Odbierz Voucher zniżkowy!

vcc