Mezoterapia mikroigłowa

vps 

mezoterapia igłowa gdańskNowa koncepcja zabiegów mezoterapii igłowej. Wyjątkowo skuteczne zabiegi kompleksowej regeneracji skóry przy użyciu kartridźy, które umożliwiają wprowadzanie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry – dokładnie tam gdzie ich działanie jest najbardziej efektywne. Dzięki temu substancje aktywne bardzo intensywnie stymulują metabolizm komórkowy i wymuszają procesy regeneracyjne.Do terapii wykorzystujemy wysoce stężoną witaminę C oraz kwas hialuronowy.Mezoterapię dla lepszego efektu zawsze poprzedzamy mikrodermabrazją lub kwasem w zależności od skóry i czynników zewnętrznych.

Dodatkowo mechaniczna mikroperforacja naskórka, pobudza receptory skóry oraz stymuluje lepsze krążenie.Jednym z największych problemów współczesnej kosmetologii, jest przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Substancje o cząstkach większych niż 200 nm (witaminy, kwas hialuronowy) nie mogą przeniknąć przez warstwę naskórka, ze względu na ograniczoną przestrzeń między komórkami naskórka. Jedynymi skutecznymi sposobami przeniknięcia przez warstwę naskórka dla cząstek o średnicy większej niż 200 nm, jest wstrzyknięcie lub perforacja naskórka.

Metoda Meso Re-Vitalize wykorzystuje technikę mikronakłuć (mikroperforacji) naskórka. W rezultacie struktura naskórka nie stanowi bariery. Substancje aktywne przenikają przez naskórek i rozprzestrzeniają się w skórze właściwej.

Kartridże Meso Re-Vitalize wyposażone są w płytkę, której powierzchnia pokryta jest 18-nastoma mikro-igłami, które delikatnie nakłuwają skórę. Na powierzchni płytki znajduje się również 13-ście otworów, które umożliwiają swobodny przepływ aktywnych substancji Meso Re-Vitalize.

Płytka z mikro-igłami jest wypukła i elastyczna, dzięki czemu jej powierzchnia idealnie dopasowuje się do kształtu miejsc poddawanych zabiegowi, oraz swobodnie dociera nawet do miejsc trudno dostępnych.

Kartridże Meso Re-Vitalize pozwalają na skuteczną perforację warstwy naskórka (epidermis) i dzięki powstałym mikronakłuciom, umożliwiają bezbolesne wprowadzenie do skóry właściwej (dermis) substancji aktywnych o większych cząstkach, które normalnie nie mają szans na przeniknięcie na tę głębokość. Mikro-igły mają długość 0,5 mm, która pozwala na nakłucie skóry do głębokości 0,3 mm. Mikronakłucia nie naruszają układu krwionośnego.

Mezoterapia igłowa – przeciwwskazania:
• egzema, trądzik, łuszczyca, brodawki, pieprzyki, znamiona, itp.
• stany zapalne skóry
• opryszczka w stanie zapalnym
• ogólne osłabienie odporności
• nadwrażliwość skóry

Ilość zabiegów w serii: 6
Częstotliwość: 1 zabieg raz w tygodniu ;zachowawczo 1 raz w miesiącu
Cena zabiegu: 350 zł