Mezoterapia w Gdańsku

Zaprasza Centrum Zdrowia i Urody na ulicy Sympatycznej

 

 

Najnowsze urządzenie i doświadczona kosmetyczka

W naszym salonie wykonujemy zabiegi mezoterapii z użyciem nowej technologii. Zabiegi charakteryzują się wyjątkowo wysoką  skutecznością. Wykorzystywana technologia kosmetyczna umożliwia wprowadzanie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry – dokładnie tam gdzie ich działanie jest najbardziej efektywne. Dzięki temu substancje aktywne intensywnie stymulują metabolizm komórkowy i aktywują procesy regeneracyjne. W terapii  stosujemy stężoną witaminę C oraz kwas hialuronowy. Zabieg mezoterapii dla lepszego efektu zawsze poprzedzamy mikrodermabrazją lub kwasem w zależności od skóry i czynników zewnętrznych.

Stosowana przez nas Metoda Meso Re-Vitalize wykorzystuje technikę mikronakłuć (mikroperforacji) naskórka. W rezultacie struktura naskórka nie stanowi bariery. Substancje aktywne przenikają przez naskórek i rozprzestrzeniają się w skórze właściwej.

Kartridże Meso Re-Vitalize wyposażone są w płytkę, której powierzchnia pokryta jest 18-nastoma mikro-igłami, które delikatnie nakłuwają skórę. Na powierzchni płytki znajduje się również 13-ście otworów, które umożliwiają swobodny przepływ aktywnych substancji Meso Re-Vitalize.

Płytka z mikro-igłami jest wypukła i elastyczna, dzięki czemu jej powierzchnia idealnie dopasowuje się do kształtu miejsc poddawanych zabiegowi, oraz swobodnie dociera nawet do miejsc trudno dostępnych.

Kartridże Meso Re-Vitalize pozwalają na skuteczną perforację warstwy naskórka (epidermis) i dzięki powstałym mikronakłuciom, umożliwiają bezbolesne wprowadzenie do skóry właściwej (dermis) substancji aktywnych o większych cząstkach, które normalnie nie mają szans na przeniknięcie na tę głębokość
.Mikro-igły mają długość 0,5 mm, która pozwala na nakłucie skóry do głębokości 0,3 mm. Mikronakłucia nie naruszają układu krwionośnego.

Ceny mezoterapii:

twarz- 400zł

twarz,szyja- 600zł

twarz,szyja,dekolt-800zł

skóra głowy- 350zł

 

Wygodny dojazd z całego Trójmiasta

  • JAŚMINOWY OGRÓD znajduje się na malowniczym osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku przy ulicy Sympatycznej 6
  • Szybki dojazd z Gdańska trasą W-Z
  • Szybki dojazd z Gdyni i Sopotu obwodnicą trójmiejską
  • Wygodny dojazd kolejką PKM i komunikacja autobusową

Zadzwoń – doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania:

teljas

 

 

 

 

 

mezoterapia gdańsk

jasmin3

kkk